Joury - Betonmixerchauffeur VTO/Betoncentrale Haringman
“Ik heb veel geleerd van al mijn collega’s die altijd bereid zijn uitleg te geven”
Ik ben nu vier jaar in vaste dienst bij De Hoop. Daarvoor heb ik ongeveer anderhalf jaar via een uitzendbureau gewerkt voor De Hoop. Mijn vader heeft tot aan zijn pensioen ook bij De Hoop gewerkt als betonmixerchauffeur. Zelf ben ik monteur geweest voor vrachtwagens en heftrucks. Na ongeveer tien jaar was ik toe aan een nieuwe uitdaging. Ik heb mijn vrachtwagenrijbewijs gehaald en via mijn vader ben ik in de betonwereld terechtgekomen.
Ik heb veel geleerd van al mijn collega’s die altijd bereid zijn uitleg te geven. Het team bestaat zowel uit mannen en vrouwen. Een aantal collega’s zijn ondertussen ook mijn vrienden geworden.
Het werk dat ik doe bij De Hoop als betonmixerchauffeur is leuk om te doen. Je bent vrij en je komt op veel verschillende plekken. Zo sta je op een bouwplaats, om de volgende dag onderweg te zijn naar een plek midden in de duinen om een fietspad te storten. Soms begin je vroeg op de dag, maar daarentegen ben je soms ook lekker op tijd klaar. Ik heb via De Hoop mijn shovelpapieren gehaald om waar nodig bij te springen. Daarnaast voer ik ook soms klein onderhoud uit in de betoncentrale. Hier komt mijn monteurservaring van pas.
Beton is meer dan alleen wat zand, cement en stenen. Je leert in de loop der jaren wat er allemaal bij komt kijken om de kwaliteit van het beton te waarborgen. De omgang met klanten en mensen op de bouwplaats vind ik zelf leuk. Je maakt eens een praatje over het werk en soms over heel wat anders. De familiedag van De Hoop in Terneuzen was een mooie dag om mee te maken. Zo kon ik mijn gezin laten zien wat De Hoop inhoudt en dat het meer is dan alleen beton maken.